Adaptery - Gadżety Simplex Hurtownia

Zobacz jako Siatka Lista

1 przedmiot

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

1 przedmiot

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Jeżeli kiedykolwiek znalazłeś się w sytuacji, kiedy nie mogłeś połączyć swojego urządzenia mobilnego z innym sprzętem elektronicznym przez brak odpowiedniej końcówki kabla, to prawdopodobnie nie miałeś w pobliżu odpowiedniego adaptera. Te niewielkie gadżety to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na prostych rozwiązaniach skomplikowanych problemów z niekompatybilnymi wtyczkami.

Przydatny gadżet dla każdego właściciela smartfonu

Ułatw sobie korzystanie ze swojego smartfonu i zamień wiele rodzajów wtyczek i przejściówek na jeden adapter, który rozwiąże wszystkie twoje problemy. Jeśli jesteś posiadaczem nowoczesnego urządzenia z wejściem na kabel typu C, a potrzebujesz podłączyć do niego ładowarkę z końcówką micro USB, zakup adaptera będzie dla ciebie dużo lepszym rozwiązaniem, niż kupno kolejnego kabla. Z kolei właściciele smartfonów firmy Apple dzięki adapterom zyskają szansę na jednoczesne słuchanie muzyki oraz ładowanie telefonu, co zostało im odebrane przez amerykańskich inżynierów, którzy w najnowszych modelach iPhone zrezygnowali z wejścia mini jack 3,5mm. Kupno jednego z adapterów znajdujących się w naszej ofercie znacząco ułatwi ci codzienne korzystanie z twojego smartfonu.

Uniwersalne kable AUX

Poza tradycyjnymi adapterami oraz multiadapterami z kilkoma wejściami do różnych typów końcówek, w ofercie posiadamy także uniwersalne kable AUX z wtyczkami mini jack 3,5mm, które umożliwiają połączenie telefonu z innym urządzeniem wyposażonym w ten rodzaj końcówki. Dzięki temu w łatwy sposób będziesz mógł podłączyć swój smartfon do radia, kina domowego czy wieży Hi-FI. Słuchanie ulubionej muzyki będzie jeszcze przyjemniejsze! Kable wykonane są z solidnego i elastycznego aluminium, co jest gwarancją ich trwałości oraz wytrzymałości w trakcie użytkowania.
Back to Top