Uchwyty i Holdery Samochodowe - Uchwyty/Holdery - Gadżety Simplex Hurtownia

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Uchwyty samochodowe to bardzo przydatne gadżety dla każdego kierowcy. Nieocenione w czasie jazdy, gdy potrzeba sprawdzić trasę w nawigacji. Posiadamy bardzo trwałe, wyprodukowane z solidnych materiałów uchwyty, które można dopasować do różnych urządzeń mobilnych. Wśród dostępnych w naszym sklepie holderów znajdziesz m.in. uchwyt samochodowy iPhone oraz uchwyt do tabletu na deskę rozdzielczą.

Czym powinien charakteryzować się uchwyt samochodowy?

Rozpoczynając poszukiwania uchwytów samochodowych, warto zapoznać się z kilkoma ważnymi informacjami na ich temat. Jest to gadżet ułatwiający korzystanie z telefonu w trakcie jazdy autem. To funkcjonalne i wygodne rozwiązanie dla wszystkich kierowców. Przede wszystkim jednak kupno holderu to gwarancja bezpieczeństwa dla kierowcy i pasażerów. Aby jednak uchwyt spełniał swoją funkcję, musi mieć pewne cechy charakterystyczne. Bardzo ważne jest, by holder był wytrzymały i dobrze przylegał do powierzchni, do której jest zamocowany. Dzięki temu smartfon czy inne urządzenie mobilne nie będzie przemieszczało się w trakcie jazdy. Podobnie jak uchwyt rowerowy, dobry holder samochodowy powinien być również łatwy w obsłudze i montażu, nie może więc zawierać wielu skomplikowanych elementów.

Nasza oferta uchwytów samochodowych

W ofercie posiadamy uchwyty do montażu zarówno na szybie samochodu, jak i kratce nawiewu. Pierwsze z nich mocowane są do szyby za pomocą przyssawek. Sprawdzają się w sytuacjach, gdy kierowca często korzysta z nawigacji i musi mieć telefon cały czas w zasięgu swojego wzroku. Modele montowane do kratki wentylacyjnej nie zasłaniają pola widzenia kierowcy, dzięki czemu korzystanie z nich jest bezpieczniejsze. Wśród holderów mocowanych do kratki warto wyróżnić indukcyjny uchwyt samochodowy, który posiada funkcję ładowania indukcyjnego.
Back to Top