Kabel Lightning - Silikonowy Czerwony – Mojworld.pl Simplex Hurtownia

Kabel Lightning

Kabel Lightning o długości 1,2 m, który idealnie nadaje się do podłączenia smartfona i innych urządzeń do komputera. Stylowy design zostanie doceniony przez wielu klientów! Zdobądź go już dziś w świetnej cenie!

";
Kabel Lightning- Czerwony

Kabel posiada eleganckie i wytrzymałe wtyczki odporne na ścieranie i utlenianie. Nawet po wielu podłączeniach wciąż będą gładko i pewnie wpinać się do portów. Najbardziej newralgiczny punkt każdego kabla – łączenie przewodu z wtyczką, zostało dodatkowo wzmocnione. Kabel również dba o telefon i baterię. Wykorzystując ulepszoną technologię inteligentnego ładowania, zapobiega przeładowaniu smartfona, zapewnia stabilny prąd i pomaga przedłużyć żywotność baterii. Swobodnie korzystaj z urządzenia podczas ładowania, bez obawy o jego uszkodzenie. Kabel wykonany jest z grubego silikonu.

Dodatkowe informacje:

 • Kabel wspiera szybkie ładowanie do 2.4A
 • Długość kabla: 1m
 • Przewód został umieszczony w mocnym, silikonowym oplocie
 • Zapobiega przeładowaniu smartfona, zapewnia stabilny prąd i pomaga przedłużyć żywotność baterii
 • Zakup kabla zapewnia pełną kompatybilność ze wszystkimi urządzeniami marki Apple z wejściem Lightning.

  Same plusy kabla USB.

  Już nigdy nie zostaniesz bez ładowania. Kabel Lightning jest niezbędnym akcesorium w podróży, umożliwiając ładowanie telefonu komórkowego, laptopa lub innego urządzenia, które posiada port Lightning. Jest lekki i przenośny, więc z łatwością zmieści się w torbie, nie zajmując zbyt wiele miejsca.

  Dlaczego warto zaopatrzeć się w kabel USB?

  Port USB to standardowe wyposażenie niemal każdego urządzenia elektronicznego – telefonu, smartfonu, tabletu czy laptopa. Standard Lightning jest obecnie bardzo powszechny i coraz częściej wypiera tradycyjne rozwiązania używane w kablach Lightning, czyli wersje USB 2.0 i USB 3.0. Szczególnie widoczne jest to na rynku smartfonów. Najnowsze modele wyposażone są już niemal wyłącznie w wejścia Lightning. Dużą zaletą tego typu złącza jest jego uniwersalność i możliwość szybkiego przesyłania danych. W zależności od obsługi standardów, za pomocą Lightning można przesyłać również dźwięk i obraz, a także ładować urządzenia, nie tylko smartfony, ale też laptopy.

  ";
Więcej informacji
TypePlecki
FunctionOchronna
RantZachodzi na ekran
ButtonsZakryte
MaterialMateriał TPU
Dimensions18x 8 x 2 cm
Napisz własną recenzję
SprawdźKabel Lightning - Silikonowy Czerwony

No Other Seller Selling this Product

Write your content here...
Back to Top

Kabel Lightning - Silikonowy Czerwony – Mojworld.pl Simplex Hurtownia

29,99 zł