Zabezpieczenia Ekranu

Zabezpieczenia Ekranu na telefon - kompleksowe zabezpieczenie ekranu smartfonu Simplex Hurtownia

Nie możemy znaleźć produktów pasujących do wyboru.
W ofercie posiadamy wysokiej jakości produkty spełniające funkcję ochrony na telefon, smartfon czy tablet. Szkła hartowane, szkła UV i folie ochronne to akcesoria, w które powinien zaopatrzyć się każdy posiadacz nowoczesnego urządzenia multimedialnego. Znakomity poziom ochrony przed zarysowaniem i uszkodzeniem, idealne dopasowanie do ekranu oraz łatwość w utrzymaniu odpowiedniego stopnia czystości, to cechy charakterystyczne produktów z oferty naszego sklepu.

Szkło hartowane czy folia ochronna?

Wielu posiadaczy najnowszych modeli smartfonów zastanawia się, w jaki sposób zabezpieczyć swój telefon przed różnymi rodzajami zadrapań i innych uszkodzeń? Stają oni przed trudnym wyborem: szkło hartowane czy folia ochronna? Obie propozycję są dobrym rozwiązaniem, ponieważ odpowiednio zabezpieczają wyświetlacz w przypadku zarysowania czy uderzenia, a dodatkowo nie zaburzają widoczności ani obsługi ekranu dotykowego. Szkła hartowane są twardsze i bardziej wytrzymałe, dzięki czemu lepiej amortyzują uderzenia. Folie ochronne z racji cieńszej konstrukcji są właściwie niewyczuwalne w trakcie użytkowania, świetnie chronią wyświetlacz przed zarysowaniami oraz są tańsze od szkła. Folie polecane są właścicielom telefonów, którzy są bardzo ostrożni i chronią swoje urządzenia przed upadkiem.

Nasza oferta produktów do ochrony telefonu

Nasza oferta produktów pełniących funkcję ochrony na telefon to właściwie nieograniczony wybór akcesoriów dostosowanych do smartfonów popularnych marek, takich jak: Apple, Samsung, Huawei i Xiaomi. Posiadamy folie ochronne, szkła hartowane 2,5D oraz 5D, a także szkła UV, które przeznaczone są przede wszystkim do telefonów o wypukłym ekranie i zakrzywionych krawędziach. Wśród popularnych i chętnie kupowanych produktów należy wymienić, chociażby szkło hartowane Huawei P20 oraz szkło hartowane Xiaomi Redmi Note 7. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów. Jesteśmy przekonani, że każdy z was znajdzie u nas akcesoria dopasowane do swoich aktualnych potrzeb.
Back to Top