Szkło hartowane 5D na telefon - kompleksowe zabezpieczenie ekranu smartfonu Simplex Hurtownia

Nie możemy znaleźć produktów pasujących do wyboru.
Szukając odpowiedniej ochrony dla wyświetlacza smartfonu warto zapoznać się z naszą ofertą szkła hartowanego 2,5D. Ten niepozorny gadżet potrafi uratować telefon przed naprawdę poważnymi konsekwencjami. Ekrany urządzeń mobilnych bardzo łatwo przecież uszkodzić, chociażby nosząc je w kieszeni spodni czy torebce, nie wspominając już o przypadkowym upuszczeniu smartfonu na twardą powierzchnię. Aby temu zapobiec, należy zaopatrzyć się w wysokiej jakości szkło hartowane 2,5D dostępne w naszym sklepie.

Czym wyróżnia się szkło hartowane 2,5D?

Stając przed wyborem odpowiedniego szkła ochronnego, warto zapoznać się z charakterystyką poszczególnych modeli. Szkło hartowane 2,5D zapewnia znakomitą ochronę wyświetlacza przed zabrudzeniami, zarysowaniami, obiciami oraz innymi uszkodzeniami mechanicznymi mogącymi powstać w trakcie codziennego użytkowania. W przeciwieństwie do szkła hartowanego 5D pokrywa jedynie płaską część ekranu, bez jego zaokrąglonych części znajdujących się przy brzegach. Dużą zaletą tego rodzaju szkła jest fakt, iż pasuje do niemal każdego etui i pokrowca, w którym noszony jest telefon.

Nasza oferta szkła hartowanego 2,5D

W ofercie posiadamy szkło hartowane 2,5D do prawie wszystkich dostępnych na rynku smartfonów popularnych marek. Poza modelami dedykowanymi urządzeniom firmy Apple, Samsung, Xiaomi i Huawei oferujemy również akcesoria Sony Xperia, HTC, LG, Nokia oraz Motorola. Jesteśmy pewni, że każdy z klientów znajdzie u nas szkło dopasowane do modelu telefonu, którym dysponuje.
Back to Top